...
Strzeszczenie
Sprawdź także:

Centralne targi rolnicze oraz 7 edycja Kongresu Biogazu – grudzień 2022

Na początku grudnia (2-4 Grudnia) byliśmy na centralnych targach rolniczych.

Była to 6 edycja największych targów nowoczesnych technologii dla rolnictwa. Jednym z działań naszej firmy jest dzielenie się wiedzą, poprzez merytoryczne spotkania z liderami sektora, przedsiębiorcami i rolnikami. Podczas targów podzieliliśmy się swoimi przemyśleniami odnośnie ekologicznego rozwoju i inwestycji w biznesie. Jednocześnie przedstawiliśmy aktualne innowacje i trendy, które zmieniają rynki zagraniczne i wpływają na kształtowanie się dynamiki rozwoju.
Podczas targów uczestnicy mieli możliwość porozmawiać o biogazowniach i ich możliwościach, o potencjale substratów takich jak gnojowica, obornik, kiszonka kukurydzy i wszelkich odpadów organicznych, które biogazownia może przemienić w prąd, gaz i nawóz.

W dniach 15-16 grudnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 7 edycji Kongresu Biogazu.

Tegoroczne spotkanie sektora biogazowego odbyło się pod hasłem: „Biogaz – stabilne źródło energii w kryzysie energetycznym”.
Podczas tegorocznego Kongresu poruszone zostały kluczowe kwestie dotyczące nowych możliwości dla krajowego rynku biogazu i wykorzystania biogazu , biometanu i bioLNG. W obszarach takich jak rolnictwo, ciepłownictwo, przemysł i transport.
Podczas Kongresu uczestnicy mieli możliwość porozmawiać z przedstawicielami firmy Biogas System i dowiedzieć się o korzyściach z posiadania biogazowni.

Call Now Button