...
 - 
Bosnian
 - 
bs
Bulgarian
 - 
bg
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
Estonian
 - 
et
French
 - 
fr
German
 - 
de
Hungarian
 - 
hu
Italian
 - 
it
Kazakh
 - 
kk
Latvian
 - 
lv
Lithuanian
 - 
lt
Portuguese
 - 
pt
Romanian
 - 
ro
Russian
 - 
ru
Serbian
 - 
sr
Slovak
 - 
sk
Slovenian
 - 
sl
Spanish
 - 
es
Ukrainian
 - 
uk
Polish
 - 
pl

Biogas System S.A. Partnerem Głównym I Kongresu Energetyki Rozproszonej.

W dniach 24-26 września 2023 r. na AGH w Krakowie odbędzie się I Kongres Energetyki Rozproszonej organizowany przez Akademię Górniczo- Hutniczą w Krakowie, a  którego Partnerem Głównym będzie Biogas System SA.

Kongres Energetyki Rozproszonej to wydarzenie branżowe, w którym udział wezmą eksperci z  różnych środowisk, gdzie w konwencji konferencji naukowej, będą próbowali znaleźć najlepsze rozwiązania dla branży, w odpowiedzi na trwający proces transformacji energetycznej. Zakres tematyczny wydarzenia obejmować będzie problemy i wyzwania kluczowe dla przyszłości polskiej transformacji energetycznej. Rada Programowa Kongresu, składająca się z wiodących ekspertów ze świata biznesu, nauki i administracji, zagwarantuje wysoki poziom merytoryczny debaty oraz trafny dobór tematów.

Biogas System S.A. będzie brał czynny udział w merytorycznej dyskusji na tematy poruszane w trakcie I Kongresu Energetyki Rozproszonej.

Już teraz zapraszamy i zachęcamy Państwa do udziału w tym kluczowym dla branży wydarzeniu oraz wysłuchania przygotowanej przez nas prelekcji wygłoszonej w trakcie Kongresu w ramach Sesji nr 3 w dniu 25.09.2023 (poniedziałek).

Call Now Button