...
 - 
Bosnian
 - 
bs
Bulgarian
 - 
bg
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
Estonian
 - 
et
French
 - 
fr
German
 - 
de
Hungarian
 - 
hu
Italian
 - 
it
Kazakh
 - 
kk
Latvian
 - 
lv
Lithuanian
 - 
lt
Portuguese
 - 
pt
Romanian
 - 
ro
Russian
 - 
ru
Serbian
 - 
sr
Slovak
 - 
sk
Slovenian
 - 
sl
Spanish
 - 
es
Ukrainian
 - 
uk
Polish
 - 
pl

Biogazownia przemysłowa

Substratem najczęściej wykorzystywanym w biogazowni budowanej przy firmach przemysłowych są odpady warzywne i owocowe, wywar gorzelniany, melasa, wytłoki, wysłodki.

Zrównoważona Biogazownia Przemysłowa

Biogazownia budowana jest często przy zakładach przemysłowych. Jako substrat stosowane są powstające w nich odpady organiczne. Realizowana przez nas technologia pozwala na wykorzystanie szerszej gamy substratów niż w standardowej biogazowni, między innymi substratu w postaci słomy, melasy czy wywaru gorzelnianego. Dodatkowo biogazownie w oferowanej przez nas technologii mają możliwość zmiany rodzaju oraz proporcji wsadu.

Efektywność Biogazowni Przemysłowych

Aby móc stosować jako substrat do biogazowni odpady pochodzenia zwierzęcego, należy przeprowadzić proces higienizacji przed dostarczeniem ich do zbiornika fermentacyjnego. Higienizacja polega na przetrzymaniu substratu przez minimalnie 60 minut w temperaturze co najmniej 70°C. Głównym celem higienizacji jest zapewnienie warunków, w których mikroorganizmy patogenne oraz chorobotwórcze są niezdolne do funkcjonowania.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Call Now Button