...
 - 
Bosnian
 - 
bs
Bulgarian
 - 
bg
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
Estonian
 - 
et
French
 - 
fr
German
 - 
de
Hungarian
 - 
hu
Italian
 - 
it
Kazakh
 - 
kk
Latvian
 - 
lv
Lithuanian
 - 
lt
Portuguese
 - 
pt
Romanian
 - 
ro
Russian
 - 
ru
Serbian
 - 
sr
Slovak
 - 
sk
Slovenian
 - 
sl
Spanish
 - 
es
Ukrainian
 - 
uk
Polish
 - 
pl

Biogazownia dla ferm drobiu

Substratem najczęściej wykorzystywanym w biogazowni budowanej przy fermach drobiu jest obornik i pomiot kurzy, padłe kury, słoma, kiszonka kukurydzy.

Biogazownie dla Ferm Drobiu

Biogazownia budowana jest często przy dużych fermach drobiu. Jako substrat stosowany jest obornik i pomiot kurzy. Realizowana przez nas technologia pozwala na wykorzystanie szerszej gamy substratów niż w standardowej biogazowni, między innymi substratu w postaci odpadów warzywnych, słomy czy wytłoków owocowych, a przy zastosowaniu higienizacji można utylizować padłe kury oraz odpady kategorii II i III. Dodatkowo biogazownia w oferowanej przez nas technologii mają możliwość zmiany rodzaju oraz proporcji wsadu.

Efektywność Biogazowni dla Ferm Drobiu

Aby móc stosować jako substrat do biogazowni odpady poubojowe, należy przeprowadzić proces higienizacji przed dostarczeniem ich do zbiornika fermentacyjnego. Higienizacja polega na przetrzymaniu substratu przez minimalnie 60 minut w temperaturze co najmniej 70°C. Głównym celem higienizacji jest zapewnienie warunków, w których mikroorganizmy patogenne oraz chorobotwórcze są niezdolne do funkcjonowania.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Call Now Button